خرید سیمکارت 0912 |فروش سیمکارت 0912 |سیمکارت رند|سیمکارت قائم|قوانین خرید آنلاین سیمکارت


قوانین خرید آنلاین سیمکارت

قوانین خرید آنلاین در سایت قائم سیمکارت به شرح زیر میباشد :

 1. خرید و فروش کلیه سیمکارت های عرضه شده در وبسایت قائم سیمکارت منطبق با قوانین کشور بوده و در صورت نیاز به هرگونه مدرک جهت انتقال و یا ثبت سند سیمکارت به نام مشتریان گرامی ، ایشان باید در اسرع وقت نسبت به ارائه مدارک خواسته شده اقدام نمایند .
 2. مدارک لازم جهت انتقال سند سیمکارت ویا عقد قرارداد (برای خرید قسطی) شامل کارت ملی جدید و یا شناسنامه جدید میباشد (کارت ملی قدیمی و شناسنامه قدیمی بهمراه رسید دریافت کارت ملی جدید قابل قبول میباشد) که مشتریان گرامی میتوانند پس از ثبت نام در سایت ، در پروفایل کاربری قسمت " آپلود مدارک " نسبت به ارسال تصویر مدارک ( اسکن شده و با فرمتJPG) اقدام نمایند.
 3. مبلغ پرداختی جهت خرید و یا رزرو خطوط فروخته شده به هیچ وجه قابل عودت نمیباشد 
 4. مشتریان گرامی می توانند درصورت تمایل به خرید حضوری جهت رزرو خط (نقدی یا اقساطی) 3% از مبلغ کل سیمکارت (توسط سیستم محاسبه میشود) را به صورت آنلاین پرداخت نمایند و بعد از رزرو، طی 3روز کاری آینده به یکی از دفاتر قائم سیمکارت (شعبه تهران یا کرج) جهت تکمیل فرایند خرید مراجعه نمایند.
 5. مشتریانی که قصد خرید نقدی و غیرحضوری سیمکارت دارند میتوانند از گزینه خرید آنلاین استفاده کرده و در طی فرایند خرید گزینه ارسال با پست را انتخاب بفرمایند، سیمکارت و سند به آدرس ایشان ارسال خواهد شد.
 6. مشتریانی که قصد خرید اقساطی سیمکارت (حضوری و یا غیرحضوری) دارند میتوانند از گزینه رزرو اقساطی استفاده کرده ، و درصورت تمایل به خرید غیرحضوری ،در طی فرایند خرید گزینه ارسال با پست را فعال نمایند ،  همکاران ما جهت پیگیری و انجام هماهنگی های لازم در اولین روز کاری با ایشان تماس خواهند گرفت.
 7.  توصیه میگردد مشتریانی که قصد خرید اقساطی دارند قبل از انجام  عملیات رزرو حتما قوانین و شرایط خرید اقساطی را مطالعه بفرمایند.
 8. قائم سیمکارت هیچگونه ضمانتی نسبت به میزان زنگ خور خطوط کارکرده نخواهد داشت .
 9. قائم سیمکارت ملزم به صدور سند جهت خطوط فروش رفته در اولین فرصت پس از نهایی شدن خرید میباشد .
 10. در صورت خرید آنلاین و غیرحضوری خط ، نیازی به حضور مشتریان گرامی در دفتر قائم سیمکارت نمیباشد .
 11.  مبلغی که جهت رزرو (نقدی یا اقساطی) پرداخت میشود از مبلغ کل سیمکارت کسرخواهد شد.
 12. همچنین همکاران و کارشناسان ما در قائم سیمکارت طی روزهای کاری (بجز ایام تعطیل) از ساعت10 لغایت20 پاسخگو سئوالات شما عزیزان میباشند.

 

 

ارتباط از طریق واتساپ
فرم محاسبه اقساط
درصد پیش پرداخت:
تعداد اقساط: